Kiara për herë të parë publikon foton e vogëlushes Luna Mari

Estimated read time 1 min read

Moderatorja Kiara Tito ka postuar një foto të ëmbël të vogëlushes Luna Mari.

Ajo ka postuar në Instastories një foto të këmbëve të bebushes.

Kujtojmë se, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë në 30 prill, kur erdhi në jetë Luna Mari.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like