Kiara lë spitalin dhe “sfidon” Luizin: Koha që bashkëshorti im të bëjë…

Estimated read time 1 min read

Kiara dhe Luizi kanë ndarë pothuaj çdo detaj gjatë këtyre ditëve të para që kanë mbajtur në krahë vajzën e tyre.

Të hapur me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, prindërit e rinj, edhe sot kanë treguar se kanë lënë spitalin për t’iu përkushtuar vogëlushes së tyre me kohë të plotë.

Në një video që Kiara ka postuar në Instagramin e saj duket Luizi duke lënë spitalin me karrocën e Lunës në dorë.

Advertisement

Vetëm pak orë nga ardhja në jetë e Luna Mari Ejllit, çifti ka marrë me mijëra urime nga ndjekësit virtualë, të cilët i kanë shoqëruar gjatë gjithë pritjes së ëmbël.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like