Kasami: Kemi biseduar me Taravarin që ai të jetë kandidat për president – ja detajet

Estimated read time 1 min read

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, për RTK ka pohuar se është biseduar që kryetari i ASH-së të jetë kandidati për President në këto zgjedhje.

“Po është biseduar që Taravari të jetë kandidat për President dhe shihet si kandidat i përshtatshëm për të qenë edhe kandidat shqiptar në këto zgjedhje”, tha Kasami.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like