Kafshohet nga një qen endacak 51 vjeçarja nga Tetova

Estimated read time 1 min read

Pesëdhjetë e një vjeçarja N.L. nga Tetova, dje (05-mars) në orën 21:05 në SPB-Tetovë ka raportuar se në rrugën “Jordan Zlatanovski” në Tetovë është kafshuar nga një qen endacak dhe duke ikur ka pësuar edhe lëndime të rënda trupore.TS

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like