Breaking News :

nothing found
04-12-2022

Infektohet me Covid djali i kryeministrit Rama

Advertisement

Situata e Covid në vend ëshë mjaft e rënduar dhe mos infektimi me nuk po kursen as figurat dhe personazhet e njohur. Së fundmi djali i madh i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama, është infektuar nga koronavirusi. Lajmi u bë me dija nga vetë ai në një status në Facebook. Gregu ka falenderuar të gjithë mjekët që u kujdesën për të duke lënë të kuptohet se po kurohet në shtëpi.

Advertisement

Read Previous

Edhe dy klinika në Shkup po përgatiten të shndërrohen në qendra Covid

Read Next

COVID në Shqipëri/ Sërish rekord infektimesh, shënohen 6 viktima