I riu shqiptar bie nga shtylla elektrike – ndërron jetë në vend!

Estimated read time 1 min read

Personi në foto është Ylli Boba, 32-vjeçari i cili humbi jetën ditën e sotme në Bulqizë.

Me profesion elektricist, Boba u rrëzua nga shtylla teksa po punonte në fshatin Koshavicë të njësisë administrative Shupenzë.

Emri/ Bie nga shtylla ku po punonte, humb jetën elektricisti në Bulqizë
Ai u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, por ndërroi jetë.

Advertisement

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:30. Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje./albeu.com

Advertisement
Advertisement

You May Also Like