• 06-12-2021

I dehur dhe pa patentë përplaset me shtyllën e tensionit, arrestohet 40-vjeçari në Delvinë

Një 40-vjeçar në gjendje të dehur është përfshirë në një aksident, ndërkohë që është arrestuar.

Ngjarja ndodhi në Delvinë.

Gazetarja Shpresa Dine raporton për ‘BalkanWeb’ se Skender Ramo, pa patentë dhe në gjendje të dehur, është përplasur me një shtyllë tensioni, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.
(BalkanWeb)

Read Previous

Vdes ikona e muzikës, Ismet Peja

Read Next

Deri në vitin 2030 kërkesa e naftës në botë mund të ulet për 70%

%d bloggers like this: