Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Huqjet e Biden nuk kanë të ndalur, lëshon gazra në takim me Dukeshën britanike

Advertisement

Dukesha e Cornwall-it “nuk ka pushuar së foluri” për presidentin amerikan Joe Biden që lëshoi gazra para saj.

Camilla, Dukeshae Cornwall, gruaja e Princit Charles, thuhet se e ka përshkruar pordhën e presidentit si “të gjatë dhe të pamundur për t’u injoruar” dhe ajo ishte aq e habitur nga 78-vjeçari Biden në Konferencën e OKB-së për Ndryshimet Klimatike, saqë ajo ka biseduar rreth asaj për ditë të tëra, transmeton Reporteri.net.

“Ishte e gjatë dhe e pamundur të injorohej. Camilla nuk ka pushuar së foluri për të”, tha një burim për gazetën The Mail.

Kjo nuk është hera e parë që Biden përballet me një akuzë të ngjashme.

Advertisement

Read Previous

​Osmani: Serbia e sotme vazhdon të ndjekë mentalitetin e Millosheviqit

Read Next

OKB: 45 milionë njerëz të kërcënuar nga uria