Humbi betejën me Kovid-19 mjeku nga Kumanova, Shukri Fazliji

Korona Virsui i merr jetën edhe një mjeku nga Kumanova. Bëhet fjalë për internistin, Shkuri Fazliji i moshës 49 vjeçare. Fazliji prej tre ditësh ishte i shtruar në Klinikën Infektive në Shkup në gjendje të rëndë shëndetësore.
Fazliji la pas vetes një vajze dhe dy djem.

Read Previous

Arrestohet personi i cili barte municion

Read Next

Shkup, 168 gjoba për shofer

%d bloggers like this: