Breaking News :

nothing found
01-02-2023

Gruaja e Gold Ag përmallohet për këtë moment

Advertisement

Si të gjitha gratë e tjera të këngëtarëve, edhe ajo e Gold Ag është bërë mjaftë e famshme dhe e përfolur.

Ermira, pushtoj zemren e reperit të famshëm dhe tashmë ata janë çifti i martuar.

Siç dihet, Ermira dhe Arian Agushi janë bërë prindër për herë të parë dhe të voglin e kanë quajtur Gueril.

E shoqja e reperit, është kthyer një vit më parë në kohë, duke e kujtuar këtë moment nga vendi i punës./Kosovarja

Advertisement

Read Previous

Miss Serbia rrëfehet për mesazhet që mori pasi bëri Shqiponjën

Read Next

Zvicra prej sot ka vendosur Maqedoninë në listën e kuqe (FOTO)