Breaking News :

nothing found
09-06-2023

Gjendje e tmerrshme në Gjakovë, reshjet përmbytin veturat dhe shtëpitë

Advertisement

Reshjet e mëdha të shiut dhe të borës që kanë vështirësuar qarkullimin në disa rrugë anë e mbanë Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në lagjen “Dardania” në qytetin e Gjakovës.

Lexues të Express kanë dërguar fotografi nga ky qytet e ku vërshimet kanë shkaktuar dëme të mëdha.

Në këto fotografi shihet edhe një veturë se si është fundosur nga reshjet e shiut.

Advertisement

Read Previous

Filipçe: Do të shqyrtojmë zgjatjen e orarit të punës për kafenetë

Read Next

105-vjeçarja shërohet nga Covid-19