Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Gjenden të vdekur nënë e bir në Shkup

Advertisement

Me datë 03.01.2021 ora 20:26 minuta në sektorin për punë të brendshme në Shkup është paraqitur një rast se në lagjen “Prizrenska” janë gjetur dy persona të vdekur L.B (91) dhe M.B (57), thuhet në kumtesën e MPB-së.

“Në trupin e të vdekurve nuk ka shenja të dhunës, kështu ka konstatuar mjeksia ligjore së bashku me prokurorinë publike, por trupat e pa jetë i janë dorëzuar për obduksion”, thuhet në raportin e MBP-së.

Advertisement

Read Previous

Pandemia, Gjermania pritet të “mbyllet” deri në 31 janar

Read Next

Berisha: Nisma shkon e vetme në zgjedhje, synojmë t’i marrim 55 mijë vota