Si ne filma – Grabitja me armë në një këmbimore në Shkup

Estimated read time 1 min read

Grabitja me armë në një këmbimore në Karposh

Nje grabitje me armë ka ndodhur pasditen e djeshme në një këmbimore në Karposh.

Sipas informacioneve, sot rreth orës 13:50 dy persona të armatosur kanë kërcënuar punonjësin dhe kanë marrë para.
Nuk dihet sa para jane mar nga kembimorja, Pritet qe MPB te dal me ingormacione te detajuara brenda dites se sotme
Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like