Eskalon situata mes panelistëve në një studio në Shqipëri, njëri i hedh ujë tjetrit, pastaj nisin sharjet

Estimated read time 1 min read

Debate të forta kanë shpërthyer mes polemistit Laert Vasili dhe sekretarit të Omonias, Marin Suli gjatë një interviste televizive ku po diskutohej për marrëdhëniet Shqipëri-Greqi dhe çështjen e Fredi Belerit.

I ftuar në emisionin “360 gradë” në ABC News sekretarit OMONIA-s, iu drejtua Vasilit me fjalët ‘moj motër ule zëri”, kaq ka mjaftuar që ky i fundit të ngrihet dhe t’i hedhë ujë Sulit, i cili më pas ka braktisur studion.

Debati mes polemistit Vasili dhe Marin Sulit:

Advertisement

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin, se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia

Advertisement
Advertisement

You May Also Like