Arrestohet dileri nga Shkupi – ja detajet!

Estimated read time 1 min read

Në zonën e Karposhit, dje rreth orës 14:45, është arrestuar T.K.(39) nga Shkupi, kumtuan sot nga MPB-ja. Në kumtesë theksohet se personi është ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Advertisement

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të Gjykatës Themelore Penale Shkup, është gjetur dhe konfiskuar marihuanë”, thuhet mes tjerash në njoftim.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like