Enca kërkon burrë (FOTO)

Enca po kërkon burrë!

Këngëtarja shqiptare ka bërë një postim në instastory duke thënë se është duke kërkuar një mashkull të ri.

’Jam në kërkim të një mashkulli të ri në jetën time’, ka shkruar ajo.

Kështu që, ju meshkuj nëse jeni beqar, çfarë po prisni?/Prive.al

Read Previous

“Covid 19”, Mickoski: Zaev dhe Filipçe të japin dorëheqje

Read Next

Sa do të kushtojë vaksina anti-Covid e kompanisë Moderna?

%d bloggers like this: