Breaking News :

nothing found
10-06-2023

EKSKLUZIVE/ Regjistrohet numri më i ulët i të vdek*urve nga koronavirusi në Maqedoni

Advertisement

Jozyrtarisht nmk-post mëson se janë kryer 1446 teste në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 183 raste të reja të Covid-19 në Maqedoni.

Gjithastu 1731 pacientë janë regjistruar si të sheruar dhe 6 viktima nga virusi korona. Për herë të parë pas shumë muajsh, është regjistruar numri më i ulët i të vdekurve nga koronavirusi në vend./Nmk-post/

Advertisement

Read Previous

(VIDEO LAJM) Shpërthejnë protestat në Rusi në përkrahje të Navalnit

Read Next

Arian Agushi me përkrahje për deputeten e AAK Time Kadrijaj