E rreh gruan e tij dhe e mbyll në një dhomë, arrestohet një person nga Gostivari

Estimated read time 1 min read

Më datë 20.05.2024 në ora 17:30, zyrtarë policorë nga Departamenti i policisë-Gallatë, kanë privuar nga liria personin A.F. i cili në ora 17.00 ka qenë i raportuar nga bashkëshortja e tij 26-vjeçare se e ka sulmuar fitikisht dhe e kishte mbyllur në një dhomë në shtëpinë e tyre familjare. Ai është ndaluar në komisariat dhe ndaj tij do të përgaditet kallëzim përkatës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like