Babai raporton në polici se vajza e tij është keqtrajtuar sek’sualisht, arrestohet një person

Estimated read time 1 min read

prind në Podujevë, ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur ishte keqtrajtuar seksualisht nga një person.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi:

SULM SEKSUAL

Podujevë 25.05.2024 – 15:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se vajza e tij e mitur ishte keqtrajtuar seksualisht nga i dyshuari i mitur mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. /Gazeta10/

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like