Breaking News :

nothing found
28-03-2023

Arrin bora e parë në Maqedoninë e Veriut (Foto)

Advertisement

Ashtu siç e paralajmëruan meterologët, një front i ajri të ftoht i është afruar vendin ku do të ketë ulje të temperaturave dhe do të bien edhe fjollat e para të borës, njofton nmk-post.

Siç njofton faqja në Facebook e qendrës turistike në Mavrovë, sonte është duke rënë borë dhe siç shihet në fotografi bora ka nisur ta zbardh vendin./Northmacedonia-post/

Ja fotografitë:

Advertisement

Read Previous

Rita Ora, 20 milionë Paund fitime

Read Next

Nurie Emrullai del para lexuesve me librin “Vargmale nën dhé”