Breaking News :

nothing found
10-06-2023

Aks*ident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për 4 vikt*ima nga Kosova

Advertisement

Një aks*ident tra*gjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit si pasojë e të cilit dyshohet se kanë hum*bur jetën katër persona.

Burime bëjnë me dije se në aksi*dent janë përfshirë dy mjete me targa kosovare, prej të cilëve një kamion dhe një tip Citroen.

Grupi hetimor dhe shërbimi zjarrfikës ndodhen në vendngjarje.

Advertisement

Read Previous

Gara për presidentin, Ramush Haradinaj fton në debat Vjosa Osmanin

Read Next

Përplasen në distancë Skender Rexhepi dhe Adnan Azizi