Aks*ident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për 4 vikt*ima nga Kosova

Një aks*ident tra*gjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Rrëshen-Rubik në rrugën e Kombit si pasojë e të cilit dyshohet se kanë hum*bur jetën katër persona.

Burime bëjnë me dije se në aksi*dent janë përfshirë dy mjete me targa kosovare, prej të cilëve një kamion dhe një tip Citroen.

Advertisement

Grupi hetimor dhe shërbimi zjarrfikës ndodhen në vendngjarje.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like