• 27-09-2021

Ahmeti me ‘elozhe’: Gur pas guri bëhet kalaja, fjalë pas fjale nis belaja!

Pas shpërthimit të debatit në Shqipëri, mes kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha për Shtëpinë e Verdhë, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti në Click Plus komentoi edhe për këtë temë.

“Gur pas guri bëhet kalaja, fjalë pas fjale nis belaja”, tha Ali Ahmeti për debatin Rama-Basha në Shqipëri për çështjen e Shtëpisë së Verdhë./TV21/

Read Previous

Opozita bojkoton Xhaferin, propozimi për punën online të Kuvendit do të diskutohet të enjten

Read Next

Ali Ahmeti flet për Lulzim Bashën për “Shtëpinë e Verdhë” (Video)

%d bloggers like this: