Vr’asja në Bogovinë, ja identiteti i personit që qëlloj me A47!

Estimated read time 1 min read

Kapet autori i vrasjes në Bogovinë me iniciale M.M. rreth moshës 50 vjeçare nga po i njëjti fshat i cili kishte qëlluar me armë kallashnikov drejt bashkëfshatarit të tij A.. të cilin e ka lënë pa shenja jete shkruan Pa Censuë.

Deri më tani nga burime jozyrtare flitet për motivet e vrasjes të cilat siç thuhen kanë qenë banale, për prezencën e tani më të vrarit në një hapësirë, ku M.M. i revoltuar ka marrë armën e tij kallashnikov dhe ka qëlluar!

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like