Tragjedi në Itali, 18-vjeçari shqiptar humb jetën

Estimated read time 1 min read

Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. Bëhet fjalë për Lorenzo Pjetrushin.

I riu, sipas medieve italiane, ndodhej në kofanon e makinës së shokut, ndoshta për të realizuar një sfidë në rrjetet sociale.

Së fundmi, “sërfimi” mbi makina në lëvizje po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale.

Por, Lorenzo humbi ekuilibrin dhe u rrëzua në asfalt. Më pas u godit nga makina.

Advertisement

Ngjarja e rëndë ndodhi më 20 janar dhe i riu u dërgua me urgjencë në spital, por ditën e sotme si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën./albeu.com

Advertisement
Advertisement

You May Also Like