Tmerr në Durrës! Vajzën e hedhin nga dritarja e hotelit

Estimated read time 1 min read

Ngjarje e pazakontë në Durrës.

Hiqni dhimbjen e kyceve brenda 3 ditësh me këtë mënyrë të sigurt

Dyshohet se një vajzë e kanë hedhur nga kati i dytë i një hoteli.

You May Like

Hiqni dhimbjen e kyceve brenda 3 ditësh me këtë mënyrë të sigurt

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se vajzën me shtetësi të huaj, e ka hedhur një mashkull, me të cilin ishin bashkë në objektin që shërben si hotel pranë Prefekturës.

Advertisement

Fatmirësisht vajza ka rënë mbi çadrën e lokalit që ndodhej aty pranë dhe ka shpëtuar. Në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikësit dhe policia e Durrësit.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like