Sot varroset mërgimtari nga Vushtrria që vdiq në vendin e punës në Gjermani

Estimated read time 1 min read

Sot i jepet lamtumira e fundit të riut nga Vushtrria, Ardian Latifi, që humbi jetën para pak ditësh në Gjermani.

Ai vdiq në vendin e tij të punës.

Për ceremoninë e varrimit kanë njoftuar familjarët e Ardianit në rrjete sociale.

“I Njoftojmë te gjithë familjaret , miqte dhe shoqerine , qe varrimi i te ndjerit eshte sot ( e premte 03.05.2024 ) ne varrezat e fshatit begaj te Vushtrrise . Falja e namazit behet ne xhamin Karamanli me namazin e xhumase ( Drekes).” – thuhet në njoftim.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like