Pas ndarjes nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie?

Estimated read time 1 min read

Aktori i njohur i humorit Besart Kallaku, disa muaj më parë i dha fund martesës me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, nga e cila çifti kanë 2 fëmijë së bashku, Ajka dhe Amen.

Advertisement

Mirëpo së fundmi në rrjet, po qarkullojnë zëra se Besi ka rigjetur sërish dashurinë.

Advertisement
Advertisement

You May Also Like