Nëna rrah vajzën e mitur, arrestohet, por më pas lirohet

Estimated read time 1 min read

Është arrestuar një grua në Malishevë, pasi që ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së saj e mitur.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

“Malishevë 12.02.2024 – 15:35. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që ka ushtruar dhunë fizike ndaj vajzës së saj viktimës femër kosovare e mitur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin ditor të Policisë./21Media

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like