Mediat maqedonase: Babai i Vanjës i përfshirë në rrëmbimin më pas vrasjen e vajzës së tij?!

Estimated read time 1 min read

Babai i 14-vjeçares Vanja Gjorçevska, vrasja e së cilës tronditi dhe tmerroi popullin, është ndaluar sonte në stacionin policor, jozyrtarisht mëson MKD.mk nga burimet e saj.

Sipas informacioneve tona, ai është i përfshirë edhe në rrëmbimin e vajzës, e cila më pas u gjet e vrarë.

Për nesër në ora 09:30, Prokuroria Themelore Publike Shkup dhe MPB kanë caktuar konferencë të përbashkët për media, në të cilën duhet të njoftojnë më shumë detaje zyrtare./MKD

Advertisement

https://mkd.mk/node/531092

Advertisement
Advertisement

You May Also Like