Humanisti Halil Kastrati së bashku me birin e tij Uvejsin, sot festojnë ditëlindjet – ja sa vite i mbush!

Estimated read time 1 min read

Sot është ditë e veçantë për humanistin Halil Kastraiti.

Hoxha i njohur në të gjitha trojet shqiptare, sot feston ditëlindjen e tij, shkruan Jepi zë.

Mirëpo kjo ditë bëhet edhe më e rëndësishme pasi po në këtë datë, ditëlindjen ka edhe biri i tij, Uwesi.

Përmes një postimi, Kastrati ka falenderuar të gjithë ata që e kanë uruar atë dhe të birin.

Advertisement

Postimi i plotë:

Ne te dy sot e kemi ditelindjen 😊

Faleminderit shume per Urimet tuaja

Zoti, kurre mos ju humbte! 🤲

Advertisement
Advertisement

You May Also Like