Engjëllusha Salihu i jep fund beqarisë

Estimated read time 1 min read

Artistja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht e bija e Shyhrete Behlulit, Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë.

Në media po flitet se ajo po fejohet me një djalë të quajtur Mërgim Riza, i cili jeton dhe punon në Zvicër. Ceremonia ishte mjaft private dhe pa praninë e kamerave.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like