E rëndë/ U hodh nga kati i dytë i pallatit ku banonte, humb jetën 65-vjeçarja

Estimated read time 1 min read

Mëngjesin e kësaj të mërkure, rreth orës 06:30, në lagjen “Apollonia”, Fier, një 65-vjeçare i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i dytë i pallatit ku jetonte.

Sipas informacioneve policore, dyshohet se 65-vjeçarja ishte në gjendje të rënduar psikologjike, është hedhur nga kati i dytë i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka humbur jetën.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like