Detaje të reja: Alma zbuloi tradhtinë e burrit, pas takimit me kunatën u hodh nga ura e Bunës me tre fëmijët

Estimated read time 1 min read

Bashkëshortja me tre fëmijët kishin dalë me kunatën, nusen e vëllait të Ergysit dhe më pas janë ndarë në mënyrë të qetë, pa ngritur asnjë dyshim për aktin fatal që Alma Arrazi do të ndërmerrte.

Dyshohet se, Alma bashkë me tre fëmijët janë hedhur nga ura e Bunës, duke u mbytur kështu në ujërat e lumit Drin, ndërsa deri më tani është gjetur vetëm trupi i vajzës 9-vjeçare të familjes, ndërkohë që, vijojnë kërkimet për gjetjen e trupave të tjerë.

Sipas A2 CNN, e reja kishte mësuar së fundmi një tradhti bashkëshortore nga i shoqi, ndërsa më parë nuk ka pasur asnjë denoncim për dhunë në familje nga ana e saj. Ajo që e bën më të rëndë këtë ngjarje është fakti se, kur ka mësuar për mbytjen e gruas dhe fëmijëve, bashkëshorti ka reaguar totalisht i ftohtë.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like