Arrestohet kumanovari në Tetovë, ja pse!

Estimated read time 1 min read

Më datë 20.05.2024 në ora 22.40 në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personin E.I (33) nga Kumanova, pas raportimit të mëparshëm se është sjellë në mënyrë agresive, e ka kanosur me sende të mprehta dhe ka tentuar ta sulmojë fizikisht gruan e tij të pakurrorëzuar, në shtëpinë e të afërmve të saj ku ajo ishte për vizitë. Ai është ndaluar në komisariat për procedim të mëtejshëm dhe ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës. TS

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like