Arjanit Hoxha: “VLEN është vënë në gjah pas deputetëve turq, ndërsa neve na akuzonin se kemi marrë vota të turqve”

Estimated read time 1 min read

Arjanit Hoxha nga Fronti Evropian në studion e lajmeve të Klan Maqedoni tha se koalicioni VLEN ka humbur vizionin dhe ska arsyetim për pjesmarrje në Qeveri me VMRO-DPMNE-në.

“Presioni që mundohet të zhvillohet në aspektin psikologjik i rrëzon posht edhe tezat e tyre të cilët deri dje thonin se Fronti Evorpian ka marrë edhe vota turke ndërsa sot janë në gjah pas deputetëve turq”, tha mes tjerash në studion e lajmeve në KlanMaqedoni, Arjanit Hoxha nga Fronti Evropian./tvklan.mk

Advertisement
Advertisement
Advertisement

You May Also Like