Breaking News :

nothing found
18-08-2022

‘Zhvishet’ vajza e Lutfi Hazirit, ndezi rrjetin me fotot e fundit (Foto)

Advertisement

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Në fotot e fundit ajo është shfaqur më provokative se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Advertisement

Read Previous

Johnson: Trumpi ishte i gabuar, i kënaqur me Presidentin Biden

Read Next

Klan-Kosova sondazh: Prin VV, PDK ruan përkrahjen, LDK me ramje të madhe. Shihni përqindjet!