Breaking News :

nothing found
12-08-2022

Zgjohen nga koma Fidan Gashi dhe Enver Xhikoli, të cilë gjenden në Austri

Advertisement

 

 

Dy të lënduarit në ngjarjen që ndodhi në pak ditë më parë në Ferizaj, Enver Xhikoli dhe Fidan Gashi janë zgjuar nga koma, shkruan IndeksOnline.

 

 

Kështu kanë bërë të ditur familjarët e tyre, ndërsa njoftimin e ka publikuar këngëtari edhe kengetari Labinot Tahiri.

Të dy të lënduarit janë duke u trajtuar në Austri dhe sipas Labinot Tahirit janë duke u trajtuar shumë mirë.

 

Edhe 4 të tjerë janë duke u shëruar në Turqi.

Advertisement

Read Previous

Lajmi i fundit: Rritet numri i të shëruarve, bien rastet pozitive. Ja sa të infektuar të ri ka me Covid 19

Read Next

Kush është Avni Dehari, babai i Astritit dhe Arbënorit, i pesti në listën e VV?