Breaking News :

nothing found
14-08-2022

Zgjedhjet/ Ambasada amerikane: Votoni, tregoni dashurinë për vendin tuaj dhe familjen

Advertisement

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë u ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre për të votuar.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, Ambasada ka ftuar qytetarët që të tregojnë dashurinë e tyre për shtetin dhe familjen.

“Këtë ditë të Shën Valentinit tregoni dashurinë për shtetin dhe familjen tuaj. Votoni! E ardhmja e Kosovës është në duart tuaja”, thuhet në postimin e ambasadës.

Advertisement

Read Previous

Moti për ditën e sotme

Read Next

Sot realizohet pranim-dorëzimi i vaksinave nga Serbia