Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Zbulohet identiteti i vîktimave të sontme në Tiranë

Advertisement

Dy persona kanë mbetur të vràrë nga ateñtati në Tiranë, njofton Monitor.mk

Sipas burimeve nga Tirana, vîktima e parë është Erigers Mihasi, me precedent penàl, i dyshuàr për rràhjen dhe
gràbitjen e prinderve te Elton Çiços ( edhe ky i vràre pak vite me pare).

Kurse burimet tona thonë se vîktima e dytë është Armando Dumani, i perfshire ne nje gràbitje te nje banke te nivelit te dyte ne Tirane.

Sipas informacioneve dy vîktimat kane lidhje shoqerore, jane pjese e nje grupi krîminal jo vetem ne Tiranë por edhe ne zonen e Laçit.

Advertisement

Read Previous

Shkurtohet procedura për marrjen e pasaportës së re biometrike për shtetasit e RMV-së në Zvicër

Read Next

Nesër zgjedhje parlamentare dhe presidenciale në Bullgari