Breaking News :

nothing found
21-09-2023

Zaev edhe zyrtarisht dorëzon dorëheqjen në Kuvend

Advertisement

Propozimi për dorëheqjen e kryeministrit Zoran Zaev dhe Qeverisë, tashmë është dorëzuar në Kuvend.Siç qëndron në propozimin, Zaev nuk do të deklarohet gojërisht aspak në seancën për dorëheqjen.Pritet që kryeparlamentari Talat Xhaferi propozimin ta dorëzojë te deputetë dhe menjëherë të thirr seancë.

Advertisement

Read Previous

U shfaq në borë gjysmë e zhveshur, politikanes i ndodhi e papritura! (Video)

Read Next

‘Nuk e dija çfarë bënte me trupin tim’, flet e mitura e abu*zuar nga mësuesi: “Jam zëri që mbështes çdo fëmijë” (Video)