Breaking News :

nothing found
28-09-2023

Yll Limani tregon pse s’do të hynte në “Big Brother VIP”, arsyeja është emocionale

Advertisement

Yll Limani tregon pse s’do të hynte në “Big Brother VIP”, arsyeja është emocionale

Këngëtarët Ylli Limani dhe Ledri Vula janë të ftuarit surprizë të spektaklit të sotëm të “Big Brother VIP”.

Moderatorja Arbana Osmani e pyeti nëse ai do të donte të hynte brenda shtëpisë.“Isha futur në “Big Brother” vetëm nëse nuk do të kisha një familje emocionale që e përjeton çdo dalje time publike me emocion, sot ta siguroj ata janë duke u dridhur, imagjino të më shihinin 24 orë”, tha Ylli.

Advertisement

Read Previous

Sabiani eliminohet nga loja e Big Brother

Read Next

Kuvendi i Republikës Serbe miratoi konkluzione që duan të përmbysin Bosnje-Hercegovinën