Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Vri*tet 35 vjeçari, ja ku u gjet trupi i tij!

Advertisement

Një vrasje me a*rmë zj*arri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Peqin, ku ka mbetur i vr*arë një 35-vjeçar.
Më datë 27.12.2021, rreth orës 08.39, në fshatin Gjoçaj Peqin, në rrethana ende të paqarta dyshohet se është vr*arë me ar*më zja*rri, në rrugë, shtetasi A. B., rreth 35 vjeç, banues në fshatin Gjoçaj, Peqin.Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje së bashku me grupin hetimor.Është rrethuar zona dhe vijon krehja e saj për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, sekuestrimin e çdo prove të mundshme materiale që shërben për identifikimin e autorëve.

Advertisement

Read Previous

Një burrë nga Ohri kapet duke vjedhur në një kishë

Read Next

Pishmanxhija, sapo tha – mohoi: Laze Tanevski ndërroi mendje?