Breaking News :

nothing found
23-09-2023

Vr*asja e tetëvjeçarit nga fqinji i tij – personazhet e famshme reagojnë të revoltuar për rastin tronditës në Shqipëri

Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme (e martë) në Shqipëri, saktësisht në Fier.
Një tetëvjeçar u vra dhe u gropos nga fqinji i tij, Klodian Çalamani, ndërsa momentet e fundit të tij siç u raportua u kapën nga kamerat e sigurisë.

Të shumtë kanë qenë edhe personazhet e njohur që kanë reaguar të revoltuar lidhur me rastin tronditës.

Aurela Gaçe, Arkimed Lushaj – Stresi, Arian Agushi – Gold AG, Bes Kallaku, Besa Kokëdhima dhe Noizy, janë vetëm disa nga artistët që ngelën të shokuar nga kjo ngjarje.

Advertisement

Read Previous

Liberta Spahiu: “M’dul flaka për pak fllad”

Read Next

Kjo është frizura e re e Medës, si e djemve të rinjë