Breaking News :

nothing found
19-08-2022

Voton edhe Hoti: Sot është dita e qyterarëve

Advertisement

Edhe kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti, ka votuar pak minuta më parë në Fakultetin Filologjik së bashku me bashkshorten, raporton Gazeat Blic.Hoti para mediave ka ftuar qytetarët të dalin në votime.“Servetja dhe unë e kryem obligimin tone kushtetues për të votuar, ftoj të gjithë qytetarët të cilët kanë të drejtë votë të shfrytëzojnë të drejtën e tyre të dalin dhe të votojnë, sot është dita e tyre, ata sot thonë fjalën e tyre” tha shkurt Hoti para mediave.

Advertisement

Read Previous

Pas votimit Haradinaj ka një porosi: “Ju lutem votoni të gjithë”

Read Next

Voton Kurti: Sot është një ditë e ndritshme