• 01-12-2021

VMRO-DPMNE: Sot do të protestohet në 15 qytete

VMRO-DPMNE mbrëmë lëshoi ​​një deklaratë duke u bërë thirrje qytetarëve që nesër të protestojnë para Qeverisë dhe Ministrisë së Punëve të Jashtme, si dhe në 15 qytete të tjera

Përndryshe, protesta para Qeverisë së Maqedonisë dhe Ministrisë së Punëve të Jashtme do të fillojë në 3 pasdite, ndërsa protestat në 15 qytete (Kumanovë, Makedonska Kamenica, Probishtip, Delçevë, Pehçevë, Berovë, Vinicë, Radovish, Vallandovë, Dojran, Veles, Kavadarci, Prilep, Manastir dhe Ohër) do të fillojnë në 18:00.

Read Previous

Britania ka miratuar përdorimin e vaksinës Pfizer dhe Biontech

Read Next

Filipçe: Sistemi shëndetësor përgatitet për vaksinimin për COVID-19

%d bloggers like this: