Breaking News :

nothing found
28-09-2023

VIP-ja Antonela: Për 10 muaj jam këtu, imagjino ku do jem pas 5 vitesh! Kam background, s’jam kot

Advertisement

Deklarata e Ilirit, i cili tha që në shtëpinë e BB Vip, nuk ka shumë artistë ka nxitur shumë debta. Për këtë është irrituar më së shumti Antonela. Ajo ka kërkuar shpjegim pse ishte kot.

Nëse unë pas 10 muajsh kam arritur këtu, imagjino do arrij unë pas 10 vitesh, kjo do të thotë që unë kam background dhe nuk jam njeri pa lidhje.

Advertisement

Read Previous

Kosovari del prej operacioni duke kënduar ilahije

Read Next

Prindërit aktivizojnë autopilotin e Tesla-së për ta pasur më të lehtë lindjen e foshnjës së tyre!