Breaking News :

nothing found
26-09-2023

Videoja e Xhakës duke e ndalur topin me shpinë kundër Norwichit të Rashicës bëhet virale

Advertisement

Një video e Granit Xhakës duke e ndalur topin me shpinë gjatë fitores së Arsenalit kundër Norwich City të dielën në Premierligë, është bërë virale në rrjetet sociale.

Xhaka luajti 90 minuta të plotë në fitoren e Arsenalit 5:0 kundër Norwichit dhe vëmendjen kryesore e mori për një ndalje të topit tejet të pazakontë në Carrow Road.

Mesfushori shqiptar i Kombëtares së Zvicrës e pranoi një pasim të gjatë nga Bukayo Saka dhe në vend se ta ndalë më gjoks, ai e ktheu shpinën për ta ndalur atë, duke qenë i vetmuar krahun e majtë të
https://video.gjirafa.com/o10-vyyws6bekc51-mp4

Advertisement

Read Previous

Big Mama flet pas daljes nga BBV: Antonela i donte ofendimet akoma më të forta

Read Next

Ky shtet jep 5 mijë euro për t’u martuar me vajzat e tyre