Breaking News :

nothing found
23-09-2023

(VIDEO) SKANDAL/ Analisti serb nxjerr zbuluar Baton Haxhiun: Ka qenë gjithmonë lajmëtari i besuar i Beogradit

Advertisement

FacebookTwitterMessengerViberWhatsAppShare
Gjatë një trasmetimi live në një nga televizionet e Serbisë disa analistë kanë folur lidhur për situatën e krijuar në veri të Kosovës. Gjatë fjalës së tyre, një prej analistëve foli me sueprlativa për analistin shqiptar Baton Haxhiu, për të cilin tha se e do dhe se gjithmonë ka qenë lajmëëtari zyrtar i besuar i Beogradit.

Pjesë nga biseda:

Kurrë nuk kam parë, tani po i dëgjoj që i paska tetë pikë. Aq sa di unë, Albanian Posti, ai Haxhiu, e ka publikuar Albanian Post, ai Haxhiu. Haxhiu ka qenë gjithmonë lajmërtari zyrtar i besuar i Beogradit. U kërkoj falje, e dua Haxhiun. Ndonjëherë jap deklarata që të më shohin këta nga Beogradi nëpërmjet Albanian Post.

Prandaj ai ka ikur nga Kurti te Rama?

Batoni e di propozimin e Serbisë.

@krrsh

#meme #fyp #viral #foryou #tiktok #prishtina #shqiperi #tirana #samedfeka #darsem #ermalpanduri #editadoli #tvdukagjini #itsmylove #firstchannel #albinkurti #albinkurti🇦🇱❤️❤️🇽🇰 #batonhaxhiu #snitch #serbia

♬ original sound – KRRSH

Advertisement

Read Previous

Bujar Osmani bën umre në Mekke për babain e tij

Read Next

Aksident hekurudhor në Turqi/ Dy tramvajë përplasen kokë më kokë