Breaking News :

nothing found
21-09-2023

VIDEO/ Ndërpritet ndeshja Shkupi – Shkëndija

Advertisement

Është ndërprerë për pak minuta ndeshja FC Shkupi VS KF Shkëndija.

Shkak për ndërprerjen e ndeshjes ishte hedhja e mjeteve piroteknike në stadium nga tifogrupi Shvercerat.

Kjo bëri që tërë stadiumi të mbulohet me tym, raporton TV21.

Advertisement

Read Previous

Adriana Matoshi: Unë e mbajta premtimin, u ktheva

Read Next

Internet pa WIFI, shqiptarja fiton çmimin e 2-të në botë dhe merr dhuratën e veçantë nga Bill Gates