Breaking News :

nothing found
27-09-2023

Vetura Sh*Kel Një Këmbësorë Në Draçevë Të Shkupit (Video)

Advertisement

Një veturë në lëvizje në lagjen Draçevë të Shkupit ka goditur një këmbësorë. Siç mëson monitor.mk, personi i aks*identuar është dërguar menjëherë në spital në gjendje kritike për jetën. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes./Monitor.mk/

Advertisement

Read Previous

Ky është shteti i parë në botë që konsumon më shumë alkool

Read Next

Bora bllokon rrugë dhe izolon fshatra, disa vendbanime mbeten pa energji elektrike